W ramach działalności naszej firmy oferujemy więcej niż tylko pomiar czasu na zawodach sportowych. Dysponujemy kompletnym zapleczem technicznym dzięki czemu jesteśmy w stanie znacząco pomóc lub przejąć w 100% kwestie związane z organizacją imprezy.

Pneumatyczna brama startowa pozwala z bardzo widoczny sposób zaznaczyć miejsce startu i/lub mety. Dzięki temu zawodnicy będą z daleka widzieć początek lub koniec swoich zmagań i rywalizacji. Dodatkowo jest to również doskonałe miejsce na umieszczenie bannerów sponsorów.

Pomiar czasu - ProTempo - brama pneumatyczna

Na miejscu wydarzenia możemy stworzyć biuro zawodów w którym zawodnicy będą mogli odbierać pakiety startowe, skorzystać z szatni lub depozytu. Dysponując namiotami o pajęczynowatej konstrukcji możemy takie biuro przygotować w ciągu kilkunastu minut wyposażając je w niezbędne stoliki oraz krzesła. Dzielimy się swoją wiedzą dlatego chętnie podpowiemy jak sprawnie prowadzić biuro w dniu zawodów. Możemy również przejąć dowodzenie i zarządzać tą strefą.

Pomiar czasu - ProTempo - namioty

Sprawna komunikacja z uczestnikami może odbywać się na wiele sposobów ale najłatwiej jest skorzystać w dobrego nagłośnienia. Korzystamy ze sprawdzonego rozwiązania z kompletem bezprzewodowych mikrofonów. System jest w pełni mobilny i możemy go przestawić w inne miejsce w ciągu zaledwie kilku chwil.

Pomiar czasu - ProTempo - nagłośnienie

Po zakończonej rywalizacji zwycięzców dekorujemy na profesjonalnym podium które zostało specjalnie przygotowane wg naszych wytycznych.

Pomiar czasu - ProTempo - podium dla zwycięzców

Dla uczestników możemy przygotować pamiątkowe medale. Po zakończeniu procesu odlewniczego medale poddawane są dalszej obróbce dzięki czemu organizator może wybrać jeden z pięciu rodzajów wykończenia. Jesteśmy w stanie wykonać medale na podstawie przesłanego wzoru lub sami przygotować propozycję. Do wykończenia stosujemy wysokiej jakości taśmy na których możemy dodatkowo umieścić informację o zawodach.

Pomiar czasu - ProTempo - pamiątkowe medale

 

Doskonałą pamiątką każdej imprezy jest dokumentacja fotograficzna. Współpracujemy w doświadczonymi fotografami którzy w trakcie jednego dnia wykonują nawet do 1000 zdjęć. Organizator może w późniejszym czasie dowolnie wykorzystać przekazane zdjęcia.

Pomiar czasu - ProTempo - dokumentacja fotograficznaPrzykłady: przed, w trakcie, po biegu.