Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

Z Nadleśnictwami współpraca zawsze jest przyjemna. Praca z ludźmi którzy pracują w lesie i z lasem, a potem organizują w nim zawody sportowe, zawsze przynosi owocną współpracę.

Mimo, iż z Warszawy do Bystrzycy Kłodzkiej jest kilkaset kilometrów, to z przyjemnością jedziemy tam aby wspierać organizatorów w zawodach. Nie tylko mierzymy czas, ale także udostępniamy naszą bramę pneumatyczną czy podium dla zwycięzców.

Otoczenia lasu sprawia, że człowiek w otoczeniu tak pięknych okoliczności natury, po prostu odpoczywa. Cztery różne biegi, w tym biegi dziecięce, cudowne numery startowe przygotowane na każdy z dystansów w innym kolorze sprawia, że che się tam wrócić w przyszłym roku i móc znów pracować z ludźmi którzy są otwarci, serdeczni i życzliwi.

Po całym wydarzeniu na polanie pojawili się uczestnicy marszu pieszego, który odbywał się w tej okolicy. A my po spakowaniu sprzętu zostaliśmy jeszcze nakarmieni i dopiero wtedy mogliśmy ruszyć w drogę powrotną, która z pełnymi brzuszkami upłynęła nam szybko i spokojnie. :)