X Bieg Borków

X Bieg Borków

Dziesiąta edycja Biegu Borków w Osiecznej zapowiadała się od samego początku bardzo kolorowo. To za sprawą Kolorowego Biegu Rodzinnego, który odbył się na dystansie 1 kilometra. Zawodnicy mieli do pokonania 2 okrążenia i mimo braku pomiaru czasów oraz gwarancji, że każdy otrzyma pamiątkowy medal, nie zabrakło elementów rywalizacji o pierwsze miejsce. Czytaj dalej

Biegiem z Pomocą 3 w Starachowicach

Biegiem z Pomocą 3 w Starachowicach

Już po raz trzeci w Starachowicach, na terenach zalewu Lubianka odbył się terenowy bieg charytatywny „Biegiem z Pomocą”. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy. Krótsza o długości 6 km i dłuższa na dystansie półmaratonu. Obie prowadziły w większości leśnymi ścieżkami po okolicznych lasach. Wszyscy którzy dotarli na metę byli jednak zgodni, że trasa jest bardzo wymagająca. Na trasie pomagało i przeszkadzała tego dnia pogoda. Po ulewnym początku i obniżce temperatury wyszło słońce i zaczęło mocno przygrzewać.

Czytaj dalej

Botaniczna 5 – edycja letnia 2018

Botaniczna 5 to bieg w którym zawodnicy biegają po ogrodach botanicznych zlokalizowanych w całym kraju. Z końcem sierpnia odbyła się edycja letnia w Lublinie i Warszawie. W sobotę było przez cały dzień bardzo gorąco. Dlatego „chapeau bas” w stronę wszystkich zawodników który podjęli wyzwanie i stanieli na starcie w rywalizacji nordik walking i biegu na 5 km. Ogród botaniczny w Lublinie znajduje się na dość nierównym terenie. Dlatego zawodnicy mimo upału zmagali się też z podbiegami. Tuż przed pierwszym startem gościliśmy niezapowiedzianych gości którzy skorzystali z dostępnego podium :)

Czytaj dalej

I Bieg Noworoczny

I Bieg Noworoczny

Bieg Noworoczny powstał z pomysłów samych biegaczy. Postanowiliśmy zorganizować 1 stycznia dla nich imprezę biegową aby dobrze zaczęli Nowy Rok. Na starcie o godzinie 14:00 stawiło się 230 osób, które mimo zmęczenia po sylwestrowym szaleństwie wystartowało na dystansie 5 km.

 

I Bieg Noworoczny

Mimo, iż nie było tego w planach staliśmy się pierwszą imprezą sportową w Warszawie w Nowym Roku – http://warszawa.tvp.pl/18281527/01012015

 

Strona wydarzenia: http://www.biegnoworoczny.pl

Fanpage: https://www.facebook.com/biegnoworoczny