Bieg Noworoczny

Bieg Noworoczny

Od pięciu lat organizujemy w całości, od początku do końca bieg, którego start jest dla niektórych bardzo wymagający. Być może dlatego, że na start przybywają bezpośrednio po sylwestrowej zabawie, biegną pierwsze 5 km w Nowym Roku i dopiero potem idą do domu odespać. Start tradycyjnie odbywa się 1 stycznia o godzinie 14:00.

Czytaj dalej

Jata Race vol. 2

Jata Race vol. 2

Kiedy szykujemy się do pracy, zawodnicy jeszcze smacznie śpią. Tylko organizatorzy są już na trasie i jeszcze po ciemku, z czołówkami na głowie biegają po lesie i szykują dla Was kolejne przeszkody. Tak samo i my, pakujemy się dzień wcześniej i zanim wstanie Słońce ruszamy w drogę, aby dotrzeć na miejsce na czas. Kiedy jedziemy i widzimy jak budzi się dzień to możemy się tylko tym z Wami podzielić na zdjęciach.

Czytaj dalej

Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

Z Nadleśnictwami współpraca zawsze jest przyjemna. Praca z ludźmi którzy pracują w lesie i z lasem, a potem organizują w nim zawody sportowe, zawsze przynosi owocną współpracę.

Mimo, iż z Warszawy do Bystrzycy Kłodzkiej jest kilkaset kilometrów, to z przyjemnością jedziemy tam aby wspierać organizatorów w zawodach. Nie tylko mierzymy czas, ale także udostępniamy naszą bramę pneumatyczną czy podium dla zwycięzców.

Czytaj dalej

X Bieg Borków

X Bieg Borków

Dziesiąta edycja Biegu Borków w Osiecznej zapowiadała się od samego początku bardzo kolorowo. To za sprawą Kolorowego Biegu Rodzinnego, który odbył się na dystansie 1 kilometra. Zawodnicy mieli do pokonania 2 okrążenia i mimo braku pomiaru czasów oraz gwarancji, że każdy otrzyma pamiątkowy medal, nie zabrakło elementów rywalizacji o pierwsze miejsce. Czytaj dalej

Biegiem z Pomocą 3 w Starachowicach

Biegiem z Pomocą 3 w Starachowicach

Już po raz trzeci w Starachowicach, na terenach zalewu Lubianka odbył się terenowy bieg charytatywny „Biegiem z Pomocą”. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy. Krótsza o długości 6 km i dłuższa na dystansie półmaratonu. Obie prowadziły w większości leśnymi ścieżkami po okolicznych lasach. Wszyscy którzy dotarli na metę byli jednak zgodni, że trasa jest bardzo wymagająca. Na trasie pomagało i przeszkadzała tego dnia pogoda. Po ulewnym początku i obniżce temperatury wyszło słońce i zaczęło mocno przygrzewać.

Czytaj dalej